Thajsko Outrigger Laguna Phuket Beach Resort

Dobre udržiavaný luxusný rezort priamo na pláži – ideálny pre bezstarostnú dovolenku. Záhrada je charakteristická priestranným bazénom s vodopádom, dlhým vodným tobogánom a vírivou záhradou. Slnečné terasy a kilometrová dlhá, jemná piesočná pláž Bangtao vás pozývajú k odpočinku. 

Ubytovanie

Izby: Moderne zariadené izby Lagoon View (43 m²) sú vybavené vaňou/sprchou, WC, sušičom vlasov, trezorom, klimatizáciou, minibarom, rádiom, TV s plochou obrazovkou, príslušenstvom na prípravu kávy a čaju, telefónom a balkónom. 
Izby s výhľadom na oceán s balkónom (asi 43 metrov štvorcových) majú čiastočný výhľad na more. 
Predné balkónové izby s výhľadom na oceán (cca 43 m²) sa nachádzajú na pobreží. 
Väčšie izby hotela Club Ocean View (približne 54 metrov štvorcových) sú vybavené ako izby Lagoon View, majú samostatnú sprchu a čiastočný výhľad na more a zahŕňajú vstup do klubového salónika počas dňa u.a. nealkoholické nápoje a občerstvenie, rovnako ako večerné koktaily sú ponúkané bez príplatku. 
Izby s terasou s výhľadom na oceán (približne 43 metrov štvorcových) majú podobné prvky ako izby s výhľadom na oceán s balkónom s terasou a výhľadom na pláž Bang Tao. 
Kúpele Club Lagoon View (asi 54 metrov štvorcových) sú vybavené ako izby Club Ocean View. Prístup do klubového salónika, kde dostanete registráciu/odhlásenie, raňajky, celodenné nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje od 18 do 19.30. 

Fit & Active: Fitness centrum, badminton, squash, tenis, stolný tenis, lukostreľba, windsurfing a kanoistika. Za poplatok: kúpeľné procedúry, golf, vodné športy

Strava

B & B/HB/FB. Americká raňajky. Polpenzia zahŕňa večere, obed a večeru na plnej penzii.

od 1073 € na osobu

8 Nocí


Polpenzia


Letecky


PRE VIAC INFORMÁCIÍ OHĽADOM MOŽNOSTÍ ZÁJAZDU NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ


Máte otázku?