SUNRISE Tucana Resort Grand Select

    

Ubytovanie

Poloha: Krásny hotelový komplex, ktorý bol otvorený 1. novembra 2021, sa nachádza priamo v srdci Makadi Bay vedľa obľúbeného sesterského hotela „SUNRISE Royal Makadi Resort Select“. Dovolenkový rezort sa nachádza v prvom rade pláže na najkrajších miestach na šnorchlovanie a potápanie v zálive a ponúka tak možnosť preskúmať úchvatný podmorský svet Červeného mora priamo z mierne sa zvažujúcej pláže. 
Letisko Hurghada je vzdialené asi 32 km. 

Zábava: denné animácie, večerná show a živá hudba (čiastočne v sesterskom hoteli „SUNRISE Royal Makadi Resort Select“) 

Šport v cene: Priestranná posilňovňa, vstup od 16 rokov), tenis, futbal, stolný tenis, bochia a joga atď (v sesterskom hoteli „SUNRISE Royal Makadi Resort Select“). 

Šport za poplatok: potápačské centrum, rôzne vodné športy na pláži (miestni poskytovatelia) 

Detský program: SUNRISE Kids Planet pre deti vo veku 3-12 rokov a Aquapark v „SUNRISE Royal Makadi Resort Select“. Denná starostlivosť (okrem štvrtku) v nemčine. 
Detský bazén v areáli. 
Detské ihrisko, mini diskotéka. 

Wellness: Spa (vstup od 16 rokov) s jacuzzi, saunou a rôznymi procedúrami za poplatok (v sesterskom hoteli „SUNRISE Royal Makadi Resort Select“). 

Hotelové služby: V celom hotelovom komplexe je hosťom k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. 
Lekár (za poplatok) 

Strava


Pri rezervácii all inclusive: 
Premium All Inclusive: Jedinečný stravovací koncept vám ponúka raňajky (7:00 – 10:30), obed (12:00 – 17:00) a večeru (18:30 – 22:00) v jednej z 3 à la carte reštaurácií v hoteli (Lucina, Gaia , reštaurácia Yades). Ako člen Royal Club (zarezervovaný apartmán) máte tiež možnosť raňajkovať a večerať výhradne vo štvrtej à la carte reštaurácii „Royal Lounge“. Vo všetkých štyroch à la carte reštauráciách sú zahrnuté raňajky so šampanským. Okrem toho si môžete dať večeru aj v jednej zo siedmich rôznych à la carte reštaurácií „SUNRISE Royal Makadi Resort Select“ (mexická, talianska, ázijská, stredomorská, steaková, diétna a ľahká, beduínska reštaurácia). À la carte reštaurácia „Lucina“ je pre vás otvorená ako snack bar 24 hodín denne (alkoholické nápoje sa nepodávajú v čase od 6:00 do 10:00 hod.) Občerstvenie v Aqua bare a zmrzlina od 12:00 do 17:00 hod., Káva , čaj a koláč od 15:00 do 17:00, alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodín denne v jednom z jedenástich dostupných barov. 
Služba Royal Club: Všetci hostia s rezerváciou v jednom zo suít využívajú privilégiá Royal Club: Medzi ne patrí zjednodušený proces registrácie a odhlásenia, pozornosť venovaná izbe pri príchode, exkluzívny prístup do „Royal Club Lounge“. “ (Reštaurácia a bar, bar je len pre dospelých) s exkluzívnymi a kvalitnými jedlami ráno a večer, ako aj ďalším vybavením, ako je každodenné dopĺňanie minibaru. 


    Cena