Seychelles Kempinski Seychelles Resort Baie Lazare

Stredisko patrí k renomovanému hotelovému reťazcu Kempinski a nachádza sa v pokojnom juhu ostrova Mahe priamo na pláži. Je to prvý hotel Kempinski v Indickom oceáne a ponúka všetko vybavenie pre relaxačnú dovolenku v štýlovej atmosfére. 

Ubytovanie

Baie Lazare 
Poloha a okolie Na juhozápadnom pobreží Mahé. Rezort sa nachádza priamo na pláži Baie Lazare, rozľahlej zátoke s dlhými palmami a krásnou piesočnou plážou. Doba cesty do hlavného mesta Victoria je cca. 40 minút. Letisko je cca. 24 km. 
Čas prenosu: cca. 25 minút. 

  • prvé miesto na pláži, na svahu, na vidieku, pri jazere, na tichom mieste, na okraji obce/na kontinente
  • Počet pláže: 1 
  • Pláž „Baie Lazare“: Piesok, jemne svahovitý, záliv, odporúčané kúpacie topánky, verejné, plážové stoličky: zadarmo
  • Jazero „Nevhodné pre kúpanie“: prírodné, ležiace

Room Hill View (RAX): 46-50 m², s výhľadom na lagúnu, s výhľadom do krajiny, sprchovací kút alebo vaňa, župan, sušič vlasov, klimatizácia, mini-bar poplatok, trezor (zdarma), TV (SAT-TV), telefón, kávy/čaju, balkón alebo terasa 

Seaview izba (RAM): 46 až 50 metrov štvorcových podlahovej (1), výhľad na more, v časti, sprchou alebo vaňou, županom a sušičom vlasov, klimatizáciou, mini-bar poplatok, trezorom (zdarma), TV (SAT-TV) telefón, čaj/káva, balkón 

Seaview Garden Room (RXM): 46-50 m², prízemie, výhľad do záhrady, výhľad na more, bočný diel, sprchovací kút alebo vaňa, sušič vlasov, klimatizácia, mini-bar poplatok, trezor (zdarma), TV (SAT-TV), telefón, káva/čaj, terasa (priamy prístup na pláž) 

Strava

Vaše ubytovanie ponúka nasledujúce stravovacie služby: 

  • Raňajky: Raňajky 
  • Polpenzia: raňajky, večere

od 2019 € na osobu

8 Nocí


Polpenzia


Letecky


PRE VIAC INFORMÁCIÍ OHĽADOM MOŽNOSTÍ ZÁJAZDU NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ


Máte otázku?