Rixos The Palm Dubai Hotel & Suites

Nachádza sa na umelom ostrove „The Palm Jumeirah“ priamo na piesočnatej pláži dlhej 870 metrov, hotel ponúka úžasný výhľad na panorámu Dubaja a Arabský záliv. Centrum mesta s obchodmi Burj Khalifa a nákupným centrom Dubaj je vzdialené asi 30 minút jazdy autom, zatiaľ čo letisko Dubaj je cca. 45 minút.

Vybavenie: Tento moderný, určené výhradne rezort k dispozícii 313 priestranných izieb a apartmánov s nádherným výhľadom na Arabský záliv, rozdelená do dvoch budov. V hoteli je vybavenie patrí vstupná hala s recepciou a posedením. Okrem toho sa podávajú pokrmy národnej i medzinárodnej kuchyne v niekoľkých reštauráciách a baroch. Hlavná reštaurácia „A La Turca“ skvelého jedla z Bosporu na najvyššej úrovni. Ďalej len „Aqua & More“ slúži morské plody, ďalej len „L“ Olivo „ponúkajúca talianske špeciality a 228; ten sa nachádza v krásne upravené záhrady, dva sladkovodné bazény, jeden s riadenou teplotou, s detským bazénom, slnečná terasa a bar pri bazéne a detský bazén lehátka, ..Slnečníky a plážové osušky sú pri bazéne aj na pláži v cene.

Súčasťou športu je: Moderné fitnes centrum a rôzne kurzy gymnastiky.

Detský program: Pre mladších hostí je k dispozícii vlastný detský klub Rixy (4-12 rokov), pre väčší klub pre dospelých (13-16 rokov), k dispozícii je detské ihrisko a hojdačka na požiadanie (za príplatok).

Wellness: „Anjana Spa“ so saunou a parným kúpeľom. Hammam, masáže a kozmetické procedúry za poplatok.

Hotelové služby: 4 x denne bezplatná kyvadlová doprava do Mall of the Emirates.
Wi-Fi je k dispozícii zdarma na nasledujúcich miestach: lobby, reštaurácia, pláž, kúpele a na izbe.

Kreditné karty Hotel: Záloha: pri registrácii sa môže vyžadovať kreditná karta alebo peňažný poplatok za prípadné nepredvídané výdavky.

Ubytovanie

Izba Deluxe: Luxusné izby sú vkusne zariadené s dôrazom na detail. Izby majú kúpeľňu, samostatnú sprchu/WC, sušič vlasov, župany/papuče, klimatizáciu, trezor, mini bar (za príplatok), TV s plochou obrazovkou, telefón, Wi-Fi s lehátkami.


Izba Premium: S rovnakými funkciami ako luxusné izby, prémiové izby sú priestrannejšie a majú aj rozkladaciu pohovku.


Rodinný apartmán: cca. Táto suita s rozlohou 215 m² má podobné prvky ako izby Deluxe a má 2 oddelené spálne a veľký obývací priestor. Ponúkajú tiež exkluzívne vybavenie, ako je súkromné ​​check-in/out, 20% zľava na kúpeľné procedúry, bazén alebo pláž cabana (v závislosti od dostupnosti) a ďalšie. Ponúkajú výhľad do záhrady alebo na more.

Strava Ultra all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu a večere à la carte voľby. Nasledujúce reštaurácie a bary sú v pásme ultra AI v cene (s výhradou zmeny, iba na objednávku, v prípade potreby za príplatok): „A La Turca“, „L“ olivo „“ Aqua & More „“ reštaurácie tyrkysová, Lobby Kaviareň ‚La Patisserie Istanbul „bar pri bazéne a plážový bar i-Chill Au-223;. prírastkom je vybraných 60 a výber alkoholických i nealkoholických značku nápoje sú k dispozícii nealkoholické nápoje a šťavy v minibare sú v cene (denne doplňovaným) voľný vstup do Eden Beach Club (nápoje .. a stravovanie nie je súčasťou dodávky).
Nie je v Ultra All Inclusive zahŕňa: jedlo a pitie v „Toro Loco“ Steakhouse.


    Cena