Mexico Paradisus Cancun

Ubytovanie

Poloha: Hotel zaujme svojou fantastickou polohou priamo na bielej piesočnatej pláži, obklopený krásnou vegetáciou. Nákupné a zábavné možnosti sú dostupné po cca. 15 minút autom. Letisko Cancún je cca. 15 km. 

Vybavenie: 4 Diamond hotel ponúka štyri veľkolepé bazény (jeden výhradne pre hostí Royal Service), samostatný detský bazén, lobby s recepciou, 10 reštaurácií (okrem iného).Bufet, Ázijská, Stredomorská, Mexická, Latinskoamerická, Špeciálna reštaurácia pre hostí Royal Service, Gourmet Restaurant za poplatok (nutná rezervácia), 1 Kaviareň, 7 Barov (Avenue Bar, Red Lounge, Plavecký bazén, Coco’s Beach Club) Poplatok), Toji, Blue Agave), kozmetický salón, kúpele, 1 tenisový kurt, 9-jamkové golfové ihrisko (par 3).Hlavné oblasti hotela majú Wi-Fi pripojenie.Hotel má tiež konferenčné miestnosti s rozlohou viac ako 2 800 m². 
Juniorská suita: Junior suity sú vybavené klimatizáciou, vaňou/WC, minibarom (pivo a voda v cene, denné plnenie), kávovarom, trezorom (veľkosť notebooku), káblovou TV s plochou obrazovkou, telefónom, sušičom na vlasy, žehličkou a žehliacou doskou, mramorovou podlahou, WiFi, terasou a 24-hodinová izbová služba. 
Služby Juniorsuite Royal (od 18 rokov): Exkluzívne izby majú rovnaké vlastnosti ako suity Junior s oddeleným obývacím priestorom, navyše naši hostia majú nasledujúce vybavenie: košík s ovocím pri príchode, vybavenie izieb, župany a papuče, vlastný komorník, exkluzívny bazén, bazén -Koncepcia, exkluzívna plážová časť s lehátkami a recepciou na Bali, súkromná registrácia/odhlásenie, exkluzívny salónik na občerstvenie a nápoje a luxusná reštaurácia. 
Poznámka: V Karibiku má väčšina izieb dve manželské postele (asi 1,40 x 2m). Pre obsadenie 2 dospelí 2 dospelí nie sú do izby umiestnené ďalšie prístelky, čo znamená obsadenosť: 2 osoby na lôžko, aj keď sú na potvrdení uvedené prístelky! 

Strava

Pri rezervácii all-inclusive: 
All Inclusive: raňajky, obed a večera v reštauráciách, národné a medzinárodné nápoje (okrem špeciálnych nápojov, ako sú vybrané vína), voda a pivo v minibare. 
Nie je zahrnutá v reštaurácii All Inclusive: Gourmet. 

od 1563 € na osobu

8 Dní


All Inclusive


Letecky


PRE VIAC INFORMÁCIÍ OHĽADOM MOŽNOSTÍ ZÁJAZDU NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ


Máte otázku?