Mexico Now Sapphire Riviera Cancun

Tento luxusný rezort sa nachádza priamo na súkromnej bielej piesočnej pláži. Cancún je cca. 25 km a Playa del Carmen cca. 30 km ďaleko. 

Ubytovanie

Vybavenie: Komfortný a priestranný hotelový komplex je zasadený do tropickej záhrady a pozostáva z hlavného domu a niekoľkých trojposchodových bungalovov.Rezort ponúka 4 bazény (1 lagúnový bazén, 1 súkromný bazén pre preferovaných hostí klubu, 1 súkromný bazén pre rodiny a 1 brouzdaliště), 6 reštaurácií (1 bufet a 5 a la carte reštaurácie bez predbežnej rezervácie (ázijské, morské plody, Gril, stredomorské, francúzske (viac ako 18), kaviareň, 5 barov (2 exkluzívne pre preferovaný klub), plne vybavené kúpeľné centrum (za poplatok), 2 detské kluby (klub Explorer pre deti 3-12 r. Teens 13-17 rokov zóna), 24-hodinová izbová služba, kozmetický salón, obchody, 24-hodinová lekárska pohotovostná služba, požičovňa áut.V bazéne a na pláži sú k dispozícii osušky, ležadlá a slnečníky a Wi-Fi je k dispozícii v celom areáli aj zadarmo. 
Rezervovať si zariadenia: 
Deluxe Junior Suite Tropické zobrazenie: Luxusne zariadené juniorské suity (48 m²) majú vaňu alebo sprchu/WC, župan a papuče, sušič vlasov, individuálne ovládanú klimatizáciu, káblovú televíziu, telefón, Wi-Fi, (Voda, nealkoholické nápoje, pivo), trezor, kávovar/čajník, žehlička a žehliaca doska a balkón alebo terasa. 
Preferovaná suita Club Junior Tropical View: Rovnaké vlastnosti ako suita Junior Tropical View, hostia preferovaného klubu tiež zahŕňajú nasledujúce vybavenie: VIP salónik s prémiovým barom, bazén pre prednostných hostí (18 rokov a viac), bezplatný prístup na internet Internetové terminály, novinové služby, plážové osušky na izbe, modernizované minibary, toaletné potreby a papuče, služba concierge na recepcii, súkromná registrácia/odhlásenie Pre-check-in a prístup do bazéna Preferred Club (len pre dospelých). Výhľad na more je možné rezervovať za príplatok. 
Superspar Izby: Majú rovnaké vlastnosti ako Deluxe Junior Suites, ale nižšiu kvótu a špeciálnu cenu. 
Poznámka: V Karibiku je väčšina izieb vybavená dvomi posteľami typu queen (približne 1,40 x 2 m). Pre obsadenie 2 dospelí 1/2 deti/3 dospelé osoby nie sú do izby umiestnené prístelky, čo znamená obsadenosť: 2 osoby na lôžko, aj keď sú uvedené prístelky pre potvrdenie! 

Šport: 2 tenisové kurty, 2x stolný tenis, windsurfing, kajaky, plachtenie, aerobik, stolný tenis, plážový volejbal, joga. 

Šport za poplatok: potápanie, šnorchlovanie a potápanie, rybárčenie a golf v blízkosti (1 zelený poplatok za deň na osobu vrátane, poplatok za golfový vozík – povinný poplatok a príplatok za hlavné prevádzkové hodiny). 

Detský program: V Prieskumníkovom klube sa deti môžu odreagovať od 9-22 hodín: športom, remeslami, týždenným táborovým ohňom a filmovými projekciami na pláži. (pre deti od 3 do 12 rokov). Pre dospievajúcich je veľa v klube Core Zone Teens Club (Šport, Playstation, X-Box a Wii), od 9-22 hodín pre dospievajúcich 13-17 rokov.

Strava

All Inclusive. 

Pri rezervácii all-inclusive: 
Unlimited Luxury®: Všetky jedlá v bufetovej forme, obedy a večere aj à la carte (bez rezervácie, otáčanie hodín) občerstvenie 24h (čiastočne cez izbovú službu), národné a medzinárodné alkoholické a nealkoholické nápoje v baroch od 10-1 hod. obmedzený izbový servis), 24-hodinová izbová služba a recepcia.

Máte otázku?