Mexico Finest Playa Mujeres

Ubytovanie

Umiestnenie: Finest Playa Mujeres by Excellence Group sa nachádza v oblasti piesočnatej pláže Playa Mujeres. Na pláži sú zdarma k dispozícii ležadlá a slnečníky. Obchody sú cca. 15 km od hotela. Najbližšie bary a reštaurácie sú tiež vzdialené približne 15 km. Medzi miestne atrakcie patrí Isla Mujeres (10 km). Letisko (CUN) je cca. Vzdialenosť 28 km. 

Vybavenie: 4-podlažný 5-hviezdičkový plážový hotel má 450 izieb rozložených na hlavnej budove a 6 prístavieb. Je vybavená 24-hodinovou recepciou (check-in od 15.00 hod., Check-out do 12.00 hod.), Lobby s barom, celkom 6 vlekov, klimatizácia, trezor (zdarma), kaderníctvo, kiosk, rôzne iné obchody , divadlo, parkovisko (zdarma) a zmenáreň. Hotel má 12 reštaurácií (klimatizovaných) a snack bar. V celkom 15 baroch môžete večer zakončiť v útulnej atmosfére. Wi-Fi pripojenie na internet je hosťom k dispozícii zadarmo. 

Rezervovať si zariadenia: 
Suita Junior Výhľad na bazén: Majú jacuzzi, sprchovací kút, župany a papuče, TV, klimatizáciu, telefón, Wi-Fi, trezor, kávovar na espresso a balkón alebo terasu s výhľadom na bazén (J2P). 
Alternatívne je možné ho objednať na jedno použitie (J1P). 
K dispozícii aj ako plavecký bazén (SUJ) alebo súkromný bazén (ZJP/EJP). 
Poznámka: V Karibiku väčšina izieb má dve postele typu queen (asi 1,40 x 2 m). Pri obsadení 2 dospelí 1/2 detí/3 dospelí nie sú v izbe umiestnené žiadne prístelky, znamená obsadenosť: 2 osoby na lôžko, aj keď sú uvedené potvrdzujúce prístelky! 

Strava

Pri rezervácii all-inclusive: 
Raňajky, obedy a večere, alkoholické a nealkoholické nápoje 

Šport za poplatok: 1 km od hotela sa nachádza golfové ihrisko. Požičovňa bicyklov, Tenis 

Detský program: detské ihrisko. Starostlivosť o deti: miniklub pre deti (6-15 rokov) a stráženie detí (za poplatok). 

Wellness: Kúpeľné centrum so slnečnou terasou, sauna, vírivka a masáže za poplatok. 

Hotelový servis: Jazyky služby: angličtina a španielčina. 

od 1786 € na osobu

8 Dní


All Inclusive


Letecky


PRE VIAC INFORMÁCIÍ OHĽADOM MOŽNOSTÍ ZÁJAZDU NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ


Máte otázku?