Mauricius Raffles Seychelles

Ubytovanie

Miesto: Praslin Island 
Poloha a okolie Luxusné letovisko najvyššej kvality na severovýchode Praslínu, v blízkosti Vallée de Mai, jedného z prírodných pokladov Seychel a svetového dedičstva UNESCO. Krajina okolo Raffles Seychel sa vyznačuje kopcami, úchvatnými výhľadmi na oceán a tropickou vegetáciou a pozýva vás na kulinárske zážitky vonku. Hostia sa tiež môžu tešiť na bielu 500 metrovú piesočnú pláž s výhľadom na ostrov Curieuse. 
Poloha

  • prvé miesto na pláži, obklopené prírodou, ticho, v blízkosti zaujímavých miest
  • Plážový piesok, lehátka 
  • Dĺžka ostrova: 11 km 
  • Šírka ostrova: 4 km 

Tieto Izby: 86 víl v modernom dizajne a funkcií king-size posteľou alebo oddelenými lôžkami, kúpeľňa, samostatné sprcha, TV (plochou), Wi-Fi, plný bar, kávovar, trezor, minibar, klimatizáciu a balkón s bazéna. Butler služby (v výhľadom do záhrady, Ocean View a Panoramatický vila za poplatok, inak bez poplatku). 
Vila s výhľadom do záhrady (9) cca. 125 m2: S výhľadom na tropickú zeleň. 
Ocean View Pool Villa (30) cca. 125 m2: s výhľadom na more. 
Panoramatická víla v bazéne (18) cca. 125 m2: Nachádza sa na najvyššom mieste rezortu s nespočetným výhľadom na ostrov a more. 
Vila s 1 spálňou s výhľadom na more (4) cca. 200 m²: s priestranným pavilónom, jedálňou, obývacou izbou a väčším výhľadom na bazén a more. 
Vila s dvoma spálňami na pláži (2) cca. 275 m2: len pár krokov od pláže, s dvoma spálňami. Obklopený tropickou vegetáciou, vila ponúka maximálne súkromie. 

Šport a voľný čas: fitnes centrum, jazda na kajaku, kanoistika, potápanie, jazda na bicykli. Príplatok: yoga, plachtenie, rybárčenie, potápanie (subdodávateľ), golf v blízkosti (cca 30 minút), výlety na pláž Anse Lazio. 

Strava

Raňajky formou bufetu sú zahrnuté v hoteli Losean. Pri rezervácii polpenzie sa navyše večera v reštaurácii Losean alebo Curieuse s rezervovanou plnou penziou navyše 3-chodový obed v reštaurácii a bare v bazéne. 


Kulinársky: V Losean môžete raňajkovať a užiť si stredomorskej kuchyne vo večerných hodinách. Pool Restaurant & Bar ponúka ľahké jedlá kreolskej kuchyne, až po lahodné občerstvenie. Večer skazil reštaurácii Curieuse s pan-ázijskej pochúťky z Indie do juhovýchodnej Ázie. Danzil Lounge ponúka večerné lahodné nápoje. Takamaka Terrace & Shisha Lounge je efektné strešná terasa. Vychutnať lahodné kokteily, prémiové nápoje a vodnú fajku. PTI Zil Beach Bar ponúka koktaily, občerstvenie a občerstvenie na pláži.

od 2962 € na osobu

8 Nocí


Polpenzia


Letecky


PRE VIAC INFORMÁCIÍ OHĽADOM MOŽNOSTÍ ZÁJAZDU NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ


Máte otázku?