Malta – Angličtina pre každého

Ako jedna z mála škôl ponúka Sprachcaffe Malta komplexný kampus menom Club Village. Inými slovami areál, kde nájdete samotnú školu s dobre vybavenými, peknými, klimatizovanými triedami, knižnicou a študovňou. Ďalej je tam reštaurácia a bar, salónik s TV a DVD prehrávačom či herňa. Veľký bazén slúži na osvieženie počas horúcich dní či trávenie voľných chvíľ leňošením a takisto v kampuse je možné sa aj ubytovať, pokiaľ si vyberiete ubytovanie v štúdiu alebo zdieľanom apartmáne. Počítačová miestnosť a WiFi nechýbajú tiež. Škola bola založená v roku 1991 a je akreditovaná napríklad asociáciou FELTOM, čo je veľmi vážené združenie jazykových škôl na Malte.

Sprachcaffe Languages Plus započala svoju činnosť v oblasti jazykových pobytov už pred 30 rokmi a odvtedy sa vyvíja, rastie, otvára nové školy a zvyšuje úroveň poskytovaných služieb. Je úplne jedno, či študujete v Španielsku, Francúzsku alebo na Malte, vysoká kvalita služieb je poskytovaná rovnako, priateľských a profesionálnych učiteľov či iných členov tímu nájdete v každej škole z tejto siete a v neposlednom rade treba spomenúť aj moderné vybavenie a technológie, ktoré vo výuke výrazne napomáhajú. Efekt je teda zaručený.

Cena na týždeň: 160 eur 20 hodín AJ, ubytovanie

Sprachcaffe Languages Plus, St. Julian´s

30 rokov skúseností s jazykovými pobytmi po celom svete, 1 organizácia, 28 destinácií, 7 jazykov. Kvalitné jazykové školy v atraktívnych destináciách, študenti zo všetkých kútov sveta, moderné metódy výuky, bohatý sociálny program a významné akreditácie. Vitajte v sieti škôl Sprachcaffe Languages Plus, konkrétne v pobočke na Malte v St. Julian´s.

Možnosti štúdia

Zo širokej škály kurzov je možné vybrať si všeobecnú alebo špecializovanú angličtinu (napríklad pre prácu, medzinárodne uznávaný certifikát a podobne). Pár faktov k všeobecnej angličtine – najobľúbenejšej voľbe medzi študentmi:

  • Jedna vyučovacia hodina trvá 45 minút.
  • Za jeden týždeň môžete absolvovať 20 alebo 30 vyučovacích hodín. Druhá spomenutá možnosť je intenzívny kurz.
  • Kurzy sú určené všetkým študentom – od úrovne A1 až po C1, t.j. od úplného začiatočníka až po pokročilých.
  • Maximálny počet študentov v skupine je 10.
  • Kurzy sú pre dospelých, teda od 18 rokov.
  • Spolužiaci: z celého sveta.
  • Ak by ste radi chodili na viac hodín počas týždňa, radi vám skombinujeme ďalšie kurzy, štačí nám dať vedieť vaše preferencie.

Máte otázku?