Kempinsky Portorož Slovinsko

Luxusný hotel Kempinski Palace Portorož sa nachádza v záhradnom parku, ktorý patrí ku chránenému kultúrnemu dedičstvu, v centre mesta Portorož a ponúka bazén s morskou vodou, obrovské najmodernejšie wellness centrum, rôzne reštaurácie a bary a výhľad na Jadranské more. Vo všetkých priestoroch máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet

Ubytovanie

Vo všetkých vkusne zariadených klimatizovaných izbách a suitách tohto 5-hviezdičkového hotela vyššej kategórie máte k dispozícii priestor na posedenie s pohovkou, káblovú TV s plochou obrazovkou, minibar a trezor. Súčasťou každej ubytovacej jednotky je súkromná kúpeľňa s vaňou alebo so sprchovacím kútom, sušičom na vlasy a s bezplatnými toaletnými potrebami. Okrem toho sú k dispozícii župany a papuče. Všetky ubytovacie jednotky majú balkón alebo francúzsky balkón s výhľadom na Jadranské more alebo park.

Relaxovať môžete vo wellness centre Rose s rozlohou viac ako 1 500 m² s vyhrievanými bazénmi s morskou vodou, vírivkami, parnými kúpeľmi, so saunami a s rôznymi kozmetickými procedúrami. Počas pobytu v hoteli Kempinski Palace Portorož môžete za príplatok navštíviť exkluzívnu pláž Meduza vzdialenú len 250 metrov.


    Cena