Hansa jazyková škola v Toronte

Spoločnosť bola založená v roku 1969, škola jazykového vzdelávania je jedna z najväčších  jazykových škôl v Kanade. Hansa ponúka obrovskú škálu kurzov angličtiny, flexibilný rozvrh, a dlhý zoznam výletov,  športové a spoločenské aktivity. Ponúkame aj programy pre učiteľov. ESL študenti môžu študovať viac než dvadsať rôznych predmetov na dvanástich úrovniach, od úplných začiatočníkov bez znalosti anglického jazyka na veľmi vyspelej úrovni tried, ktoré pripravujú študentov pre TOEFL a IELTS skúšky. V Hanse, budete zaradení do tried podľa znalosti anglického jazyka, ale flexibilný rozvrh vám umožní zvýšiť alebo znížiť svoju úroveň alebo zmenu predmetov, s ktorou Vám pomôže študentský poradca.

Všetky programy vyžadujú $ 100 nevratný registračný poplatok. Ceny sú uvedené v kanadských dolároch.

INTENSIVE ENGLISH COURSES IN TORONTO

15 hours per week (3 classes per day)

CAD$ 265

CAD$ 165

20 hours per week (4 classes per day)

CAD$ 315

CAD$ 215

25 hours per week (5 classes per day)

CAD$ 365

CAD$ 265

30 hours per week (6 classes per day)

CAD$ 415

CAD$ 315

Ubytovanie

Kde budete žiť počas svojho pobytu v Toronte je dôležité rozhodnutie. Ubytovanie v rodine  ponúka študentom súkromný izbu v rodinnom dome s 16 jedál týždenne ( 2 jedlá denne od pondelka do piatku a 3 jedál denne počas víkendov ) .

Cena je :

$ 1050 je po dobu prvých štyroch týždňov

$ 225 môže za každý ďalší týždeň

$ 40 môže za každý ďalší deň

* Upozorňujeme, že v rodine poplatky nezahŕňajú pripojenie k internetu. Opatrenia pre vyplatenie a využitie Internetu musí byť vykonané priamo pri hostiteľská rodina. Rodina si vyhradzuje právo obmedziť použitie.

Všetky rodiny boli starostlivo vybrané a pravidelne navštevuje s cieľom zabezpečiť kvalitné služby. Asi dva týždne pred odchodom obdržíte meno, adresu a telefónne číslo hostiteľskej rodiny. Letové informácie by mali byť potvrdené čo najskôr alebo najneskôr dva týždne pred príchodom.

Rezidencie

sú ideálnou alternatívou bývania v Toronte pre študentov, ktorí nemajú záujem o bývanie s rodinou. Ceny rezidencií sa pohybujú obvykle medzi $ 500 na mesiac bez stravy.

Aktivity

Je to dôležité pre všetkých študentov, aby čo najviac zo svojho pobytu v Kanade, a to je dôvod, prečo Hansa zaručuje, že skúsenosť je pamätný a cenovo dostupné ako je to možné. Vzrušujúce výlety do okolitých atrakcií, ako Niagarské vodopády, Algonquin Park, 1000 ostrovov a Kanady francúzštiny sú typicky usporiadané cez víkendy, ale dlhý a pestrý zoznam zábavných spoločenských aktivít sú tiež ponúkané v priebehu týždňa. Tieto aktivity sú organizované denne, takže študenti môžu vždy nájsť nových priateľov a vyskúšať si svoje znalosti angličtiny. Či už chcete vidieť mesto, športovať, alebo sa zapojiť do spoločnosti, Hansa je zábavné a jednoduché. Pozrite sa na náš kalendár udalostí. Bez ohľadu na to, aké sú vaše chute môžu byť, tam je vždy niečo pre každého.

Výlety

Tisíc ostrovov a rafting na divokej vode

Výlet do tisíce ostrovov a Kingston zahŕňa návštevu do Fort Henry a výlet loďou do tisíce ostrovov (Lake Ontario / rieky Svätého Vavrinca) a jeden deň rafting. (TRI DNI)

• Montreal, Ottawa a Quebec City

Zahŕňa dve noci v lacného hotela, prehliadka v Quebecu a Montreal – Old Montreal, Mount Royal, Terre des Hommes, Citadela a Notre Dame. (TRI DNI)

• Algonquin Park Camping & Canoe Trip

Camp a kanoe v divočine Algonquin a skúsenosti kanadský prírodné prvej ruky. Tento výlet zahŕňa prenájom kanoe, jedlo a stany. (TRI DNI)

• New York City

Výlet zahŕňa tri noci v lacného hotela, prehliadka mesta na Manhattane – Empire State Building, štatút slobody, Rockefeller Centre, Times Square a Central Parku. (FOUR DAYS) (Študent musí mať americké vízum pre túto cestu)

• Niagara Falls, Casino, a Vinárstvo Tours

Máte otázku?