Grand Waterworld Makadi Hotel

Ubytovanie

Umiestnenie: 
Jediný hotel RED SEA HOTELS s aquaparkom sa nachádza priamo na súkromnej pláži v Makadi Bay (odporúčame kúpaciu obuv) a ponúka pôsobivý výhľad na celý Makadi Bay. Priamo pred plážou nájdete koralový útes, tu môžete bezstarostne šnorchlovať. Veľký vodný svet Makadi je spojený s kúpeľmi Makadi, palácom Makadi a Grand Makadi cez plážovú promenádu. Môžete tiež navštíviť nákupné centrum Makadi Mall s obchodmi, barmi a reštauráciami. 

Šport a zábava: 
Aerobik, vodný aerobik; Večer sa mení zábavný program so živou hudbou a predstaveniami. Za poplatok: biliard, stolný tenis, videohry a v Makadi Mall tenis, futbalové ihrisko, klub zdravia. Potápačské centrum Aquarius Diving “je na konci promenády priamo na pláži. 

Detský klub Maxi a služba ETI Baby: 
Aby bol prázdninový týždeň pre malých hostí ETI vo veku od 4 do 12 rokov vzrušujúci, v detských kluboch ETI Maxi je 6 dní v týždni pripravený pestrý program. Medzi 10. a 17. hodinou (otváracia doba sa môže sezónne meniť) vymýšľajú nemecky hovoriace opatrovateľky každý deň niečo nové a je tu vhodná zábava pre všetky vekové kategórie. 

ETI Baby služba pre všetkých veľmi mladých hostí ETI – vo všetkých RED SEA HOTELS s detským klubom ETI Maxi. ETI má pre vás pripravené rôzne detské potreby, v závislosti od dostupnosti a za zálohu (10 až 20 eur), ktoré si môžete požičať v detskom klube ETI Maxi: moskytiéra, požičovňa buginy, ohrievač fliaš, plážové a vodné hračky, toaleta sedačka, rýchlovarná kanvica, podložka na prebaľovací pult. 

Strava

All inclusive: 
Raňajky, obedy a večere formou bufetu, ako aj menu v à la carte reštauráciách (čiastočne za príplatok) alebo návšteva jednej z à la carte reštaurácií v Makadi Mall s francúzskou, talianskou, orientálnou, čínskou alebo indickou kuchyňou , nápoje proti platba. Občerstvenie počas dňa, vafle poobede, zmrzlina, káva/čaj. Miestne rozlievané nealkoholické nápoje 24 hodín a rozlievané alkoholické nápoje od 12:00 do polnoci. Nosenie all inclusive náramku je povinné. Viac informácií o programe all inclusive a ďalších službách za príplatok získate na mieste. 


    Cena