Emiráty Dubaj Mandarin Oriental Jumeira

Poloha: Najnovšia perla skupiny Mandarin Oriental Hotel, s jedinečnou polohou v jednej z najobľúbenejších štvrtí Dubaja, je ideálnou základňou na kombináciu plávania a kultúry. Priame umiestnenie na pláži nadchlo všetkých milovníkov kúpania. Nezabudnite však na milovníkov kultúry. Mnohé pamiatky ako Burj Khalifa a nákupné centrum Dubai Mall sa nachádzajú v cca. 15 minút. Nový okres „La Mer“ je však len cca. 5 minút. Doba transferu na letisko v Dubaji je cca. 20 minút.

Vybavenie: Nová rekreačný komplex má 256 izieb a apartmánov. Veľké a veľmi štýlové lobby ponúka 24-hodinová recepcia s posedením a lobby bar. Univerzálny kulinárske výlety umožňujú celkom 6 reštaurácií. Vo vonkajšom areáli je priestor pri bazéne Vás pozýva na leňošenie. Lehátka a slnečníky pri bazéne a na pláži zadarmo.

Športové cene: fitnes centrum.

Detský program: Detský klub ponúka svojim malým hosťom vo vnútornom aj vonkajšom priestore pestrý zábavný program.

Wellness: Viac ako 2000 m² veľké, elegantné kúpeľné centrum je oázou pokoja a pozýva vás na absolútnu relaxáciu a zotrvávanie. Za poplatok si môžete vybrať z rôznych masáží a procedúr.

Kreditné karty Hotel: Záloha: pri registrácii sa môže vyžadovať kreditná karta alebo peňažný poplatok za prípadné nepredvídané výdavky.

Ubytovanie

Dvojlôžková izba Superior: Luxusne zariadené izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, županom/papučou, klimatizáciou, trezorom, satelitnou TV, minibarom (za poplatok) a zariadením na prípravu kávy a čaju.
Izba Deluxe Skyline View: Vybavená rovnakými funkciami ako dvojlôžkové izby Superior s balkónom s výhľadom na panorámu Dubaja.
Izba Deluxe s výhľadom na more: Vybavená rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby Superior, navyše má balkón a výhľad na more.

Strava
Možnosť rezervovať stravovanie: BB/HB: Pestré raňajky formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Pri rezervácii polpenzie navyše obed alebo večera.


    Cena od 2200 EUR na týždeň