Dominikanska Republika The Reserve at Paradisus Punta Cana

Tento exkluzívny rezort sa nachádza priamo na piesočnatej pláži Playa Bavaro. Prepravný čas na letisko Punta Cana je cca. 20 min. 

Ubytovanie

Vybavenie: Oddelenie nového exkluzívneho hotelového areálu v luxusnom rezorte s ešte väčším komfortom. Samostatný bazén pre dospelých a deti, súkromný odbavovací priestor, prístup na exkluzívnu plážovú časť „GABI-Club“. V cene je zahrnutá pravidelná kyvadlová doprava do celého strediska. Všetky zariadenia celého zariadenia sú vo voľnom čase (okrem oblasti Royal Service). 
Hotel Paradisus Punta Cana ponúka 9 barov, 11 reštaurácií, vrátane 2 švédskych stolov a 9 à la carte, zasadacích miestností a obchodov. Srdcom komplexu je atraktívne navrhnutý priestranný bazén s bazénom. Hotel ponúka aj lekársku službu. Plážové lehátka, slnečníky a osušky sú zahrnuté v cene. 

Rezervovať si zariadenia: 
Suita s 1 spálňou: Izby sú cca. 55 m², sa nachádza v novej exkluzívnej oblasti pre rodiny, pozostáva z obývacej časti s rozkladacou pohovkou a spálňou, kúpeľne s vírivkou, sprchou, sušičom vlasov, kozmetickým zrkadlom, toaletnými potrebami, klimatizáciou, telefónom s priamou voľbou, satelitnou TV (nemecká vlna), trezorom, CD -Hráči, minibary (vrátane nealkoholických nápojov a vody), župany, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, žehlička/žehliaca doska a balkón alebo terasa, a toaletné potreby zdarma. 
Skvelé ubytovanie/Areál je úplne samostatný/Samostatný detský bazén so všetkým, čo by si dieťa mohlo želať/Exkluzívne deti Detská zóna/Súkromný check-in area/Inlet Gabi Club/Transfer na pláž a všetky ostatné zariadenia rezortu/Concierge Služby/Súkromná pláž so službami concierge/Exkluzívne reštaurácie, bary a snack bar/vysokorýchlostný prístup na Internet. 
Jednolôžková Master Suite: Rovnaké vlastnosti ako jednoposteľová izba, ale s oddeleným jedálenským kútom. Izby sú cca. 82 m². 
Poznámka: V Karibiku majú väčšina izieb dve dvojposteľové lôžka (približne 1,40 x 2 m). Pri obsadení 2 dospelí 1/2 detí nie sú v izbe umiestnené žiadne prístelky, čo znamená obsadenosť: 2 osoby na lôžko, aj keď sú uvedené potvrdzujúce prístelky! 

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky 

Zábava: denná a večerná zábava: lekcie na pláži, aerobik, vodná aerobik, plážový volejbal, lukostreľba, stolný futbal, stolný tenis, petanque, šípky, šachové a stolové hry. 

Súčasťou športu sú windsurfing, plachtenie, kanoe, 4 tenisové kurty (za poplatok), volejbal, stolný tenis, bicykle, lezecká stena, lukostreľba a fitnescentrum, 27-jamkové golfové ihrisko „Cocotal“ za poplatok). Rozmanitá animácia a večerná zábava. 

Šport za poplatok: potápanie, lekcie surfovania, jazda na koni a rybolov. 

Detský program: mini klub (2-12 rokov), veľký detský bazén, detské ihrisko s trávnikom a miestnosť s počítačovými hrami. Posilňovňa na vyžiadanie (za poplatok). 

Wellness: za poplatok: masáže a kozmetické procedúry v kúpeľoch. 

Strava

Pri rezervácii all-inclusive: 
Bufet pre všetky jedlá, večer alternatívne v reštauráciách à la carte (pri rezervácii), občerstvenie a národné a medzinárodné nápoje, medzinárodné vínav reštauráciách à la carte, minibar, 24-hodinová izbová služba. 

od 1445 € na osobu

8 Dní


All Inclusive


Letecky


PRE VIAC INFORMÁCIÍ OHĽADOM MOŽNOSTÍ ZÁJAZDU NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ


Máte otázku?