Dominikanska Republika Breathless Punta Cana Resort & Spa

Nachádza sa na dlhej, jemne piesočnatej pláži snov Uvero Alto, tento energický, moderný luxusný hotel zaujme svojím moderným dizajnom, rozsiahlym zábavným programom a neobmedzeným luxusom. Mesto Bavaro je vzdialené asi 25 minút, letisko Punta Cana cca.

Ubytovanie

Suita Allure Junior: Luxusné, štýlovo zariadené apartmány typu Junior majú rozlohu približne 51 m² a ponúkajú jednu manželskú posteľ alebo dve manželské postele, TV s plochou obrazovkou, telefón, kúpeľňu so sprchou, sušič vlasov, trezor (vrátane), župany, papuče, individuálne ovládanú klimatizáciu, Wi-Fi (zdarma) Minibar (skladované denne s nealkoholickými nápojmi, vodou, džúsom a pivom), príslušenstvo na prípravu čaju a kávy a balkón alebo terasa s vírivkou. Izby sú k dispozícii so záhradou, bazénom, bočným výhľadom na more a priamym prístupom k bazénu. 
Suita xhale club junior suite: Ponúkajú rovnaké vybavenie ako zariadenia Allure Junior Suites, medzi ktoré patria: osobné odhlásenie a odhlásenie s službou concierge, ponuka vankúšov, denná tlač, klubový salónik, 2 súkromné ​​bazény, bezplatný prístup k počítaču v lobby Klubový salónik, rozšírený minibar, denné kontinentálne raňajky, predjedlá a chutné dezerty a skvelé likéry v salóniku, služby concierge pri bazéne a luxusná reštaurácia na raňajky a obed (a la carte/bufet). Majú tiež výhľad na bazén. K dispozícii aj ako plavecký bazén. 

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky 

Zábava: Rozsiahly zábavný program so športovými aktivitami, bazénové párty, ako aj večerné predstavenia vo veľkolepom divadle, živá hudba, tanec, tematické večierky, kokteil. 

Športové aktivity: jazda na kajaku, šnorchlovanie, plachtenie, tenis, vodný aerobik, pádlové dosky, x-ert fitness centrum (24 h) a kurzy, kurzy jogy, tanečné lekcie, katamarán 

Šport za poplatok: golf, kitesurfing (voľný vstup), hlbokomorský rybolov a potápanie (PADI), tenisové kurzy 

Wellness: relaxačné kúpele Pevonia ® s wellness centrom, saunou, parným kúpeľom, ležadlami, masážami. Kozmetika: ošetrenie tváre, manikúra, pedikúra za poplatok 

Strava

All Inclusive 

Pri rezervácii all-inclusive: 
Unlimited-Luxury®: Všetky jedlá formou švédskych stolov, obedy a večere aj à la carte (bez výhrad, reštaurácia je vždy otvorená), neobmedzené národné a medzinárodné alkoholické a nealkoholické nápoje v baroch od 10-02 hodín (potom obmedzené na izbovú službu) ), 24-hodinová izba a recepcia. Uteráky, plážové ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži v cene. Hostia programu Dine-Around môžu vo večerných hodinách bezplatne využívať reštaurácie a bary v neďalekom Secrets, Dreams a Resort Resorts (transfer do hotelov nie je zahrnutý) 

od 1392 € na osobu

8 Dní


All Inclusive


Letecky


PRE VIAC INFORMÁCIÍ OHĽADOM MOŽNOSTÍ ZÁJAZDU NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ


Máte otázku?