Caesars Palace Bluewaters Dubai

Nachádza sa na prekrásnu umelý ostrov Blue Waters Islande, proti panoráme „Jumeirah Beach Residence.“ Na promenáde The Walk je cca. 2 km, cez lávku, ktorá je prístupná a Mall of the Emirates v cca. 10 km ďaleko. Na letisku v Dubaji je cca. 33 km od hotela.

Vybavenie: Hotel má celkom 194 izieb a apartmánov. K ďalšiemu vybaveniu patrí elegantný moderný vstupná hala s 24 hodinovou recepciou a posedením. Pre telesné blaho klientov poskytuje celkom 6 reštaurácií a barov. hostia lehátka a slnečníky k dispozícii zdarma v priestrannom bazéne vo vonkajšom priestore, rovnako ako v exkluzívnom Cove Beach Club (voľný vstup pre hotelových hostí).

Šport v cene: fitnes centrum s rôznymi hrami a aktivitami. Plážový volejbal.

Šport za poplatok: vodné športy na pláži, u.a. wakeboarding, wakesurfing a vodné lyžovanie.

Detský program: Empire detský kútik, túlať Teen Club. Stráženie detí na vyžiadanie za poplatok.

Wellness: Kúpele Qua, ktoré ponúka ocenený kúpeľný koncept Las Vegas, ponúkajú rôzne procedúry a masáže za poplatok.

Hotelové služby: Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli zadarmo.

Ubytovanie

Resort Deluxe: Všetky izby sú 54 metrov štvorcových a majú vaňa, sprcha/WC, sušič vlasov, župan/papuče, klimatizácia, LED Smart TV, trezorom a kávy/čaju (s Nespresso kávou a prémiové Amber Rose čaj). Room Side (DDS) alebo priamy výhľad na more (DDM) rezervácie k dispozícii.

Strava

K dostaniu Jedlo: BB/HB: Raňajky formou bufetu v hlavnej reštaurácii Gordon Ramsey Pekelná kuchyňa. Polpenzia tiež obed ako súbor menu vo vybraných špeciálnych reštaurácií alebo večera formou bufetu alebo menu. Polpenzia zahŕňa nealkoholický nápoj na osobu. Viac 7 reštaurácií a barov v susednom hoteli Caesars Resort Blue Waters Dubail.


    Cena od 2031 EUR