Atlantis – The Palm

Tento veľkolepý rezort zabezpečil najlepšie umiestnenie na umelo vytvorenom ostrove „The Palm“, ktorý sa nachádza priamo na špičke vonkajšieho krúžku a je spojený mostom na Palm Island. 1,4 km dlhá piesočnatá pláž je priamo spojená s hotelom. Po meste Dubaj je cca. 20 km a na letisko cca. 35 km ďaleko.

Vybavenie: 2 Kráľovské veže tohto extravagantného hotela majú 1 548 izieb vrátane 166 apartmánov s nádherným výhľadom na Arabský záliv alebo ostrov Palm.Izby sú rozmiestnené na 22 poschodiach.K vybaveniu patrí recepcia s lobby.Celkom 29 reštaurácií, barov a salónikov, vrátane štyroch gurmánskych reštaurácií pod vedením medzinárodne uznávaných šéfkuchárov, ponuka líšili gastronomický zážitok zvláštneho druhu.Vychutnajte si jedinečnú kulinársku pestrosť s pochúťkami z celého sveta pre každý vkus a každý vek. a. s ázijskou, arabskou, francúzskou a talianskou kuchyňou, špeciality z morských plodov a steakhouse.V rozľahlej, upravené záhrady pozvať dva veľké Pollandschaften (Zero Entry & Royal bazén) s terasami na opaľovanie a White Beach Club pre kúpanie a opaľovanie.Plážové lehátka, slnečníky a osušky sú k dispozícii zadarmo.Hotel má tiež nákupný komplex s viac ako 20 exkluzívnymi butikmi, kozmetickým salónom a kaderníkom.Kúpele s kvalitným fitnescentrom, saunou a parným kúpeľom sa tešia z 27 liečebných miestností s terapiami a masážami z celého sveta.Inšpirovaný zapadajúcim Atlantisom, rodinné rekreačné stredisko ponúka vynikajúci zážitok z voľného času s veľkolepými atrakciami, ako je „Ambassador Lagoon“ s fascinujúcim podvodným svetom viac ako 65 000 rôznych rýb a morských živočíchov.Tajomstvo legendárneho mesta čakajú na objavovanie v The Lost Chambers Aquarium.Vezmime vás do podmorského sveta rýb, žralokov a mant, mystických starožitností a starobylých ruín.Neprekonateľným vrcholom a neobmedzeným voľným časom pre celú rodinu je Aquaventure Water Park, najpopulárnejší a najväčší vodný park v Európe a na Strednom východe: viac ako 2 km divokých vodných tokov, úchvatné tobogány, stupňovitý chrám s takmer vertikálnym tobogánom, lagúny, Prílivový bazén a mnoho ďalších vodných atrakcií.

Zábava: Vstup je zahrnutý do „Lost Chambers“ a „Aquaventure Water Park“.

Šport zahrnuté: tenis a fitnes centrum.

Šport za poplatok: Rôzne vodné športy.

Detský program: (. Za poplatok) v detskom klube certifikovanej učitelia poskytujú širokú škálu vzrušujúcu zábavu pre deti vo veku od 3 do 12 rokov. Lezecká stena, hry, remeslá hodiny, podvodné amfiteáter, Technologické centrum a malé výlety tvoria vekovo primerané a pestré hre a rekreačný program. „Zóna“ (gg. Born) je vyhradené pre teenagerov Club, ku ktorému rodičia nie sú povolené a kde dospievajúci (13-17 rokov) sa môže cítiť bezpečný pobyt v stráženom nealkoholického prostredí.

Wellness: Všetky procedúry v kúpeľoch „Shui-Qi“ s 27 liečebnými miestnosťami a saunou za poplatok.

Hotel servis: uteráky pri bazéne a pláže.
Hotel ponúka bezplatnú kyvadlovú dopravu do Dubaj (Mall of the Emirates a Dubai Outlet Mall). Presné časy sa dávajú zákazníkom na mieste.
Podlieha zmenám.
Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii zadarmo v celom rezorte.

Ubytovanie

Ocean King Room (DDS)/Ocean Queen Room (QDM): Veľmi komfortné izby (cca 45 m²) majú kúpeľňu/WC, sušič vlasov, klimatizácia, trezor, satelitná TV, telefón, minibar (za príplatok), a balkón alebo francúzsky balkón a ponúkajú čiastočný alebo úplný fantastický výhľad na Arabský záliv. Za poplatok sa 2 lôžkami kráľovná je kráľovná izbu.
Palm Room King (P2P)/Palm Queen Room (Q2P): majú rovnaké vybavenie ako izby typu Deluxe a majú čiastočný alebo priamy nádherný výhľad na „The Palm“. Za poplatok sa 2 lôžkami kráľovná je kráľovná izbu.
Imperial Club kráľovná (2IQ)/Imperial Club King (IC2): 11. -15. Podlaha z východných a západných veží ležiacich Imperial Club izby poskytujú rovnaké vybavenie ako deluxe izby majú prístup do Imperial Club (7-23 hodín). Ten sa nachádza na 12. poschodí vo východnej veži a vedľa podvodné reštaurácie. Tu sú nasledujúce vybavenie sú k dispozícii zadarmo:
– oddelená registrácia
– Kontinentálne raňajky v salóniku Imperial Club alebo v celodennej stravovacej reštaurácii
– celodenné občerstvenie, nealkoholické nápoje, džúsy, káva a čaj
– Kanapé (od 17:00 do 17:00)
– využívanie sauny, parného kúpeľa a tryskového bazéna v kúpeľnej oblasti „Shui-Qi“
– Prístup k detskému klubu Atlantis (10:00 – 18:00)
– prístup do klubu pre mládež „Zóna“ 13-17 rokov (2-6 hod.)
Okrem toho, izby majú výhľad na palmy a more, alebo len pri mori. Za poplatok sa 2 lôžkami kráľovná je kráľovná izbu.

Strava

K dostaniu Jedlo: BB/HB/FB (až 1/31/20): Raňajky formou švédskych stolov v Kaleidoskop „alebo“ „reštaurácie Saffron.Pri rezervácii polpenzie je aj večera aj v jednej z dvoch reštaurácií.Správna rada môže (v závislosti od dostupnosti a niektoré za príplatok), tiež vo vybraných à la carte reštaurácií podávaných na zmenu bez predchádzajúceho upozornenia na reštaurácie, polpenzia (Platinum Half Board): vybrané vína a piva (ZB.Pinot Grigio, Chardonnay, Merlot, Becks, Peroni) a nealkoholické nápoje (Coke, Diet Coke, Sprite, Fanta, zázvorová limonáda a ďalšie) sú zahrnuté bez obmedzenia večera vo vybraných reštauráciách. podlieha zmenám vo výbere nápojov, plná penzia (iba v Imperial Club miestnosti do 31.03 rezervácie: .. Bohaté raňajky formou bufetu, obedy a večere v Kaleidoscope „alebo“ Saffron „reštaurácie.Počas večera, nápoje sú v cene.


    Cena od 1700 EUR