Anglicko – Londýn

Londýn je hlavné mesto Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska a žije tu 7 miliónov obyvateľov. Je to jedno z najfascinujúcejších a najnavštevovanejších miest na svete, kozmopolitná metropola s množstvom historických pamiatok, galérií a divadiel. K najznámejším dominantám patria budovy parlamentu s Big Benom, Buckinghamský palác, most Tower Bridge, Katedrála svätého Pavla, či Westminster Abbey..

Standard kurz – 20 hodín týždenne kurz + ubytovanie na týždeň od 550 GBP

Intenzívny kurz – 30 hodín týždenne kurz + ubytovanie na týždeň od 600 GBP

Škola

Založená bola v roku 1990 v tichej štvrti Londýna – Ealing. Budova školy je postavená v typickom viktoriánskom štýle, škola sa nachádza na prízemí budovy. V blízkosti školy je množstvo reštaurácii, divadiel a kín a od centra mesta je vzdialená 25 minút dopravou. Je akreditovaná Britskou radou, organizáciami English UK, Alto a WYSE. Hlavná budova školy je vybavená 10 triedami, knižcou, študovňou, kuchynkou a počítačovým kútikom s bezplatným prístupom na internet. Juniorské kurzy v letnom období sa vyučujú v juniorskej škole vzdialenej 15-20 minút chôdzou od hlavnej budovy školy. Juniorská škola sa nachádza v v typickom anglicko dome. V juniorskej škole sa nachádzajú 4 učebne, denná miestnosť a pri škole je rozľahlá záhrada, kde v prípade priaznivého počasia prebiehajú voľnočasové aktivity.

Všeobecná Angličtina:

Nástupné termíny: celoročne, v pondelok
Požadovaná úroveň jazyka: všetky úrovne jazyka od úplných začiatočníkov po veľmi pokročilých.

Typy kurzov: štandard, intenzívne

Ubytovanie

v rodinách : rodiny sú starostlivo vyberané a spĺňajú štandardy stanovené britskou vládou. Študenti bývajú v jedno alebo dvojlôžkovej izbe s polpenziou. Kúpeľňa a sociálne zariadenie je spoločné s rodinou. Študent je ubytovaný tak aby v rodine nebol študent rovnakej národnosti.

Máte otázku?