Abi d´Oru Beach Hotel & Spa

Ubytovanie

Poloha: Elegantný luxusný hotel zaujme svojou pokojnou vysnívanou polohou s výhľadom na záliv Marinella. Nachádza sa priamo na pobreží Costa Smeralda s jemnou bielou piesočnatou plážou a je obklopený rozsiahlymi lúkami a záhradami. Na súkromnú pláž asi 100m. Centrum s nákupnými a zábavnými zariadeniami je vzdialené približne 4 km. Najbližšie letisko je Olbia (cca 20 km). 

Vybavenie: Komfortný hotel má 140 izieb, svojim hosťom ponúka vstupnú halu s recepciou, Wi-Fi (zadarmo), hlavnú reštauráciu „RESTAURANT MEDITERANEO“ (bufet s SHOW COOKING a grilom) s krásnou terasou s výhľadom na more, reštauráciu „TZIA MARIA & BONARIA „(DEGUSTAČNÉ MENU TYPICKÉ PRE SARDÍNIU, STOLNÝ SERVIS) a plážová reštaurácia“ Marinella „(od polovice júna do polovice septembra), lobby bar a piano bar (od júna do septembra) a výťah. V udržiavanej a priestrannej záhrade sa nachádza bazén (od 15. mája do 15. októbra) s ležadlami a slnečníkmi pri bazéne, ktorý je k dispozícii zadarmo, ako aj snack bar. V plážovej reštaurácii Marinella (koniec mája až koniec septembra za poplatok): Na súkromnej pláži hotela sú od 3. plážového radu od začiatku bezplatne k dispozícii ležadlá a slnečníky, podľa dostupnosti (1. a 2. plážový rad za poplatok) od polovice júna septembra. 

Rezervovateľné možnosti ubytovania: 
Dvojlôžková izba Superior: Útulne a komfortne zariadené izby majú vaňu alebo sprchu/WC, SAT TV, telefón, klimatizáciu, minibar, trezor a balkón alebo terasu s výhľadom na pozemok alebo do záhrady. (Obsadenie: dospelí min. 2 až max. 2 + deti max. 1 alebo dospelí max. 3) 

Možnosti rezervácie stravovania: Raňajky / polpenzia: Raňajky formou bufetu. Večera tiež formou bufetu v hlavnej reštaurácii „MEDITERNANEO“. À la carte menu v reštaurácii TZIA MARIA 

Národná kategória: 5 hviezdičiek 

Šport za poplatok: 18-jamkové golfové ihrisko „Pevero“ približne 20 km. 

Detský program: Mini klub s animáciami v angličtine a nemčine (4 – 11 rokov, okolo 15. – 15. júna, zhruba 6-krát týždenne). Detský bazén. Opatrovateľská služba za poplatok (na vyžiadanie). 

Wellness: Wellness centrum s rôznymi procedúrami za poplatok. 

Strava

Raňajky, polpenzia


    Cena