USA
Miami Beach Florida

Jazyková škola v Miami Beach


Škola sa nachádza len jeden blok od pláže medzi Washington Avenue a Collins Avenue v South Beach Miami Beach. Naša " boutique " jazyková škola je okúzľujúca v " Art Deko " štýle jeden blok od oceánu , ktorá bola reprezentovaná aj vo filmoch Kriminálka Miami , El Clon a Transporter 2. Škola zahŕňa študentský salónik pre stretnutia a občerstvenie .Vonkajšia terasa je výborná na relaxáciu . Počítačová učebňa pre študentov TOEFL softvérom.SBL ponúka 8 úrovní anglických tried & College Prep, TOEFL Prep a MBA Prep Business English.

Vyučujeme "komunikatívnou metódou", s dôrazom na ponorenie sa do anglickej konverzácie. V triedach vyučujú skúsení, overený americký učitelia. Mnoho absolventov nášho anglického programu pokračuje v štúdiu na miestnej univerzite  • Nový študent sa pripojí na kurz angličtiny vždy v pondelok. Naša škola je otvorená po celý rok.
  • Flexibilita ráno, popoludní alebo večer.
  • Vstupný test, prvý deň na stanovenie úrovne každého študenta. Po ukončení štúdia dostane každý študent Certifikát o absolvovaní kurzu.


  • Ponúkame dva programy angličtiny intenzívny a dovolenkový :
  • (1) Všeobecná angličtina (zahŕňa gramatiku, písanie, slovnú zásobu a rozprávanie)
  • (2) konverzácia (zahŕňa rozprávanie, výslovnosť a redukcia prízvuku)

cena školneho na týždeň: 180 USD

Ubytovanie:

Miami Beach je mesto známe po celom svete pre svoju kultúru , činnosti a ubytovanie . Po príchode do Miami, väčšina študentov rozhodnú žiť v " South Beach " , slávne južnej časti Miami Beach . Jednou z veľkých výhod života v South Beach je, že nepotrebujete auto. Pláže, reštaurácie, obchody a školy sú dostupné pešo alebo na bicykli .

Cena za ubytovanie v apartmáne pre 2 os je od 1400 USD na miesiac.

Ubytovanie v rodine 250 dolárov na týždeň s polpenziou.