Práca v UK
Sem vložte podnadpis

Training Experience in UK

Kdekoľvek vo Veľkej Británii, kde vám partnerská organizácia nájde a ponúkne prácu, obvykle v menších mestách.

Work Exprience in UK je určený všetkým mladým ľuďom, ktorí chcú nadobudnúť prax a skúsenosti pri práci v hoteloch, reštauráciách, baroch vo Veľkej Británii. Dĺžka trvania programu je minimálne 12 týždňov a maximálne 12 mesiacov. Obsadzované sú pozície čašník, barman, asistent, upratovačka, recepčná. Účastníci programu pracujú 5-6 dní v týždni . Pracovať budete minimálne 30 hodín za týždeň, počas sezóny s najväčšou pravdepodobnosťou viac. Za prácu dostanete minimálnu mzdu v librách - pre ľudí do 21 rokov je to 5,03 GBP/hodina a nad 21 rokov 6,31 GBP/hodina.

Podmienky účasti Programu sa môžu zúčastniť všetci záujemcovia vo veku od 18 do 35 rokov. V prípade, že vaša znalosť angličtiny nie je na dostatočnej úrovni, môžete najprv absolvovať kurz angličtiny v jazykových školách v Eastbourne alebo Londýne a následne vo svojom pobyte pokračovať ako účastník programu Work Experience in UK:

V cene 650 GBP

je zahrnuté: - účasť v programe, - interview a poradenstvo pri vypĺňaní formulárov, - zabezpečenie jednej pracovnej ponuky v hoteli, reštaurácii, bare, prípadne v inom zariadení cestovného ruchu, - nepretržitá pomoc partnerskej organizácie počas celého pobytu

Ubytovanie: Ubytovaní môžete byť v jednoposteľovej, väčšinou však vo viacposteľovej izbe priamo v hoteli, dome pre zamestnancov alebo spoločných bytoch. Budete sami zodpovední za čistotu a upratovanie izieb. V hoteli budete mať takisto nárok na 2-3 jedlá denne.

Proces vybavovania Celý proces vybavovania programu trvá približne 3 týždne. Po registrácii do programu absolvujete interview so zamestnávateľom. Účastník programu nemá možnosť výberu oblasti, v ktorej bude pracovať. Partnerskou organizáciou je zaslaná vždy iba 1 pracovná ponuka a tá je záväzná. Pracovnú ponuku dostane väčšina účastníkov 1 týždeň pred plánovaným odchodom.